Pracuj z nami!

Do Twoich zdań należeć będzie:

• Tworzenie strategii mediów społecznościowych Fundacji i prowadzenie profili na Facebooku i Instagramie
  • Tworzenie grafik i tekstów do mediów społecznościowych
  • Współtworzenie materiałów promocyjnych w ramach działań komunikacji
  • Kontakt z misjonarzami, z którymi realizowane będą projekty pomocowe
  • Redakcja nadesłanych teksów i współtworzenie treści na stronę internetową
  • Tworzenie reklam w mediach społecznościowych

Jeśli:

• Pracowałeś na podobnym stanowisku i lub prowadziłeś profile w mediach społecznościowych przez minimum rok
  • Lubisz pisać, znasz zasady języka polskiego i cenisz słowo
  • Jesteś kreatywny
  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • Znasz podstawy języka angielskiego
  • Chcesz pomagać i wspierać działania pomocowe w krajach rozwijających się
  • Możesz powiedzieć o sobie, że jesteś osobą samodzielną i cierpliwą
  • Potrafisz analizować informacje i wyciągać z nich to, co najciekawsze
  • Interesujesz się krajami misyjnymi i masz podstawową wiedzę o pomocy humanitarnej

• Wyjazd do Afryki

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV do 8.09.2022 na adres biuro@fundacjadonbosco.org. Nie zapomnij o oświadczeniu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Kandydaci zakwalifikowani do kolejnego etapu rekrutacji zostaną poinformowani o jego terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych CV poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SALEZJAŃSKĄ FUNDACJĘ MISYJNĄ „DON BOSCO” z siedzibą w Warszawie, KRS: 0000798644 w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest SALEZJAŃSKA FUNDACJA MISYJNA „DON BOSCO” z siedzibą w Warszawie (02-829) przy ul. Korowodu 20, KRS: 0000798644, REGON: 384275908, NIP: 9512489701.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy biuro@fundacjadonbosco.org

Do Twoich zdań należeć będzie

• Dbanie o relacje z misjonarzami, wolontariuszami i osobami chętnymi do wyjazdów pomocowych za granicę
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z dziennikarzami i osobami związanymi z branżą mediów